Jackery SolarVault 3 Pro Max vs Zendure SolarFlow 1600 AC+
Technische vergelijking · Alles-in-één
Dezelfde klasse, dezelfde teruglevergrens van 800 VA en dezelfde 6.000 opgegeven cycli: wat verschilt is het gedrag bij netuitval en de manier van installeren. Het zijn verschillen in opzet.
| Parameter | ||
|---|---|---|
| Kort gezegd | ||
| Nominale capaciteit | 2,52 kWh | 1,92 kWh |
| Celchemie | LFP (lithium-ijzerfosfaat) | LFP (lithium-ijzerfosfaat) |
| Kosten per kWh | 287,7 €/kWh | 377,6 €/kWh |
| Adviesprijs | 725 € | 725 € |
| Gewicht | 26,5 kg | — |
| Hoe lang hij meegaat | ||
| Laadcycli van de batterij | 3650 cicli | 6000 cicli |
| Grens die het eerst wordt bereikt | anni di garanzia | cicli dichiarati |
| Opgegeven cycli | 6000 cicli | 6000 cicli |
| Restcapaciteit aan het eind van de cycli | 70 % | — |
| Garantie | 10 anni | — |
| De berekeningen | ||
| Kosten van de opgeslagen energie | 0,079 €/kWh | 0,063 €/kWh |
| Energiedichtheid | 95,1 Wh/kg | — |
| Identiteit | ||
| Gebruiksklasse | F2 — Kamer (1–3 kWh) | F2 — Kamer (1–3 kWh) |
| Prijs | ||
| Prijs | ~450–1000 € | 599 € |
| Universele specificaties | ||
| Spanning | 230 V | — |
| Specificaties van de categorie | ||
| Ontlaaddiepte | 90 % | — |
| Uitbreidbaar | Ja | Ja |
| Maximale capaciteit met uitbreiding | 15,12 kWh | 11,52 kWh |
| Batterijspanning | 41,6 V | 48 V |
| Invoedgrens | 800 VA | 800 VA |
| Maximale zonne-ingang | 4000 W | — |
| MPPT-trackers | 4 | — |
| Laden van het net | Ja | Ja |
| Maximaal laadvermogen | 3,68 kW | 1,4 kW |
| Dynamische tarieven | Ingebouwd | — |
| Noodstroomfunctie | Ononderbroken (UPS) | Noodstroom met korte onderbreking (EPS) |
| Noodstroomvermogen | 1600 W | 1400 W |
| Omschakeltijd | 20 ms | — |
| Beschermingsgraad | IP65 | IP65 |
| Montage | Staand | Wandmontage |
| Minimale temperatuur | -20 °C | -20 °C |
| Maximale temperatuur | 55 °C | 55 °C |
| Celverwarming | Ja | Ja |
| Werkt zonder internet | Beperkt | — |
| App nodig om hem in te stellen | — | Ja |
| Opgegeven normen | VDE-AR-N 4105, IEC 62619 | CE |
De verschillen die tellen
- Ononderbroken (UPS) tegenover noodstroom met pauze (EPS) → de verbruikers blijven zonder onderbreking aan, of vallen even uit bij de overgang naar de accu.
- Maximaal laden 3,68 tegenover 1,4 kW → om van leeg vol te raken in theorie ongeveer 40 minuten tegenover ongeveer 1 uur 20, zonder verliezen.
- 2,52 tegenover 1,92 kWh → bij een constante belasting van 400 W in theorie ongeveer 6 uur tegenover ongeveer 5 uur, zonder verliezen.
- Staand tegenover wandmontage → bepaalt waar in huis hij kan staan.
Waarden opgegeven door de fabrikant.
Welke je moet kiezen
Kies Jackery SolarVault 3 Pro Max als…
je hem op de vloer in een kelder of garage wilt en wilt dat een stroomstoring de verbruikers niet onderbreekt, met 1.600 W noodstroom. De afweging: 26,5 kg die op de grond moet staan, en hij hangt niet aan de wand.
Kies Zendure SolarFlow 1600 AC+ als…
je weinig vloerruimte hebt en hem liever aan de wand hangt, met extra modules tot 11,52 kWh. De afweging: een korte pauze bij noodstroom en een vermogen van 1.400 W; als normen vermeldt hij alleen de CE-markering, waar de andere VDE-AR-N 4105 en IEC 62619 noemt.
Waar je hem koopt
Betaalde link: de prijs verandert niet voor jou.
Als Amazon-partner verdien ik aan gekwalificeerde aankopen.
De koop-links zijn dezelfde als op de twee fiches en hebben geen invloed op het oordeel. Op de fiches vind je de volledige gegevens.